Koniec I terminu zgłoszeń za:



  

Prowizoryczna lista zgłoszeń do rundy 5 - ZEGRZE POM.

Koniec I terminu: 05.07.2018r. o godz. 18:00.

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 Patryk Kunikowski / Jakub Kukielski BMW 318ti AK MORSKI S2000
2 Tomasz Pluciński / Bartek Czwartosz BMW, E46, FAN AUTO ŁuTuTuTu SPRINT
3 Szymon Rusztyn / X X BMW E36 x SPRINT
4 mhl hrn / x x bmw e30 18is bokiem albo wcale SPORT
5 Michał Głowiński / ... ... BMW E46 330i ... 330i
6 Jakub Bielecki / x x BMW E36 320i Fan Auto S2000
7 Michał Załęcki / - - Citroen Saxo AK-Królewski S1600
8 Leszek Możdżyński / x x BMW FanAuto ŁuTuTuTu SPORT
9 Michał Godusławski / - - BMW 320 Z SPORT
10 Kamil Górski / Katarzyna Karsznia BMW 330i sedan MOJE PIERWSZE BMW TEAM 330i
11 PIOTR NOWAK / X X BMW E36 ATLAS WARD MOTORSPORT SPRINT
12 Michał Zataj / --- --- BMW E30 --- S2000
13 Paweł Darski / X X BMW e36 Fan Auto SPORT
14 Tomasz Adamski / xxx xxx BMW E30 FanAuto S2000
15 Przemysław Wachowicz / Łukasz Kowalski BMW, E36 FanAuto Łutututu S2800
16 Piotr Laskowski / x x BMW E46 328 Fan Auto Łutututu OPEN
17 Artur Zarzycki / x x BMW E36 FAN AUTO SPRINT
18 Michał Gołębiewski / x x BMW e30 318IS x SPORT
19 Marcin Wiśniewski / Marcin Dejk Peugeot 106 X S1600
20 Maciej BODNAR / x x BMW E36 JJ RACING SPRINT
21 MARIUSZ DĘBSKI / x x BMW E46 BMW KLUB POLSKA 330i
22 JERZY KASPEROWICZ / x x BMW E36 ATLAS WARD MOTORSPORT SPRINT
23 Rafał Górecki / x x BMW E36 ATLAS WARD MOTORSPORT OPEN
24 ARKADIUSZ GRYCZ / x x BMW E36 ATLAS WARD MOTORSPORT SPRINT
25 ROBERT OLSZOWSKI / x x BMW E36 ATLAS WARD MOTORSPORT SPRINT
26 Janusz Zagórski / Paweł Jastrzębski Seat Ibiza GTI AK Orski S2000
27 Przemysław Adelman / x x BMW E36 Compact AT del. Grudziądz SPORT
28 PAWEŁ PISZ / x x SUBARU IMPREZA PENSJONAT PISZ RALLY TEAM WRC
29 Marek Walas / X X BMW SMS net Automobilklub Stargardzki S2800
30 Michał Wróblewski / Xxxxx Xxxx Fiat Seicento AK Człuchowski S1400
31 Kiedrowicz Jędrzej / Xxxx Xxxx Fiat Cinquecento AK Rallyland S1400
32 Łukasz Adelman / - - BMW 318is Adelman Rally Team SPORT
33 Knight Rider / - - BMW E30 AK Polski S2000
34 Wojciech Karwan / X X BMW M3 Atlas Ward Motorsport OPEN
35 Dawid Maszoński / x x BMW 318is AK Koszaliński S2000
36 Krzysztof Mazurek / X X Honda Civic A. Koszaliński S2000
37 Kornel Popowicz / Iga Gontarek Ford Fiesta AK Koszaliński S1600
38 Mariusz Antonow / x x BMW klub AA SPRINT
39 IGOR BARTOŁD / X X BMW E30 318is UTR RALLY TEAM S2000
40 Karol Procelewski / X X BMW E46 330i X 330i
41 Dawid Wenta / Julia Lisowska Citroen Saxo AK-Rzemieślnik S1600
42 Grzegorz Pietruszynski / Natalia Achtabowska BMW 318IS E36 Growbots Racing START FINISH
43 Krystian Pachuta / X X BMW E 36 OESTeam S1400
44 Mateusz Milczarek / X X BMW E36 Rallyland SPRINT