Koniec I terminu zgłoszeń za:



  

Prowizoryczna lista zgłoszeń do rundy 3/2024 - LOTNISKO PIŁA

Koniec I terminu: 02.05.2024 r. o godz. 23:59.

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 MARIUSZ ANTONOW / X X LANCER EVO X A. BYDGOSKI WRC
2 2 MICHAŁ WALOCH / X X FORD FOCUS RS WRT RALLY TEAM WRC
3 3 ŁUKASZ STELMACZONEK / X X SUBARU IMPREZA STI GC8.PL WRC
4 4 JACEK TARAZEWICZ / X X LANCER EVO VII A. GORZOWSKI WRC
5 5 MATEUSZ EVO / X X LANCER EVO X AK LESZNO WRC
6 6 ERYK JENDRZEJAK / X X LANCER EVO X X WRC
7 7 ALBIN SENKOWSKI / X X SUBARU IMPREZA STI X WRC
8 8 BARTOSZ KRUSZEWSKI / X X SEAT LEON X WRC
9 9 KRZYSZTOF KONIOR / X X ALFA ROMEO GULIA X WRC
10 10 PIOTR FAŁKOWSKI / X X BMW E36 ATG OPEN
11 11 DAWID MASZOŃSKI / X X BMW E46 A. KOSZALIŃSKI OPEN
12 12 KRZYSZTOF MAZUREK / X X BMW E36 A. KOSZALIŃSKI OPEN
13 14 ŁUKASZ CHELIS / X X BMW E36 PROFI AUTO RALLY OPEN
14 15 MARIUSZ DĘBSKI / X X BMW E46 330I BMW KLUB POLSKA OPEN
15 16 TOMASZ BILSKI / X X CITROEN SAXO BLACK&WHITE RALLY TEAM S1600
16 17 PAWEŁ DARSKI / X X BMW 328 BRACIA DARSCY - FAN AUTO S2800
17 18 MICHAŁ JONKO / X X OPEL CORSA D OPC X S2800
18 19 MACIEJ SZCZAP / X X MAZDA RX-8 EF RACING S2800
19 20 RADEK SZULC / X X BMW E46 320 A. BYDGOSKI S2800
20 21 KRZYSZTOF ZIENIEWICZ / X X HONDA CIVIC ZIENIEWICZ RALLY TEAM S2000
21 22 MICHAŁ ZATAJ / X X BMW E30 318IS X S2000
22 23 PIOTR KORDOS / X X HONDA CIVIC FN2 X S2000
23 24 MATEUSZ SZAŁAS / X X HONDA CIVIC X S2000
24 25 JÓZEF MARYNIAK / X X BMW E30 318IS X S2000
25 26 JAKUB BARANIAK / X X BMW E36 123 PRZEPROWADZKI S2000
26 27 ADAM FRĄCKOWIAK / X X BMW E30 318IS X S2000
27 28 JAN WÓJCIK / X X FORD FIESTA ST150 MK6 X S2000
28 29 KAMIL KOTLIŃSKI / X X RENAULT MEGANE COUPE X S2000
29 30 MACIEJ MARCINEK / X X HONDA X S1600
30 31 ADAM RZEPECKI / X X RENAULT CLIO II K&A CHIPS RACING TEAM S1600
31 32 MATEUSZ MACIEJEWSKI / X X CITROEN SAXO VTS M-SOLUTION RT S1600
32 33 RAFAŁ KAWKA / X X HONDA CIVIC X S1600
33 34 TOMASZ DEREK / X X PEUGEOT 206 XS DEREK RALLY TEAM S1600
34 35 KAROL KRUKOWSKI / X X HONDA CIVIC ED6 X S1600
35 36 MARCIN WIŚNIEWSKI / X X PEUGEOT 106 X S1600
36 37 SEBASTIAN STOKFISZEWSKI / X X HONDA CIVIC ATG S1600
37 38 MACIEJ BUDNY / X X HONDA CIVIC BUDNY GARAGE S1600
38 39 GRZEGORZ BATKOWSKI / X X HONDA CIVIC ATG S1600
39 40 KLEJNA ADRIAN / X X HONDA CIVIC IV X S1600
40 41 SEBASTIAN CISTOWSKI / X X TOYOTA YARIS X S1600
41 42 MICHAŁ CZARNYSZKA / X X HONDA CIVIC WRC PLESZEW S1400
42 43 MARCIN BANASZAK / X X FIAT PUNTO MYJNIA U BANANA S1400
43 44 MIŁOSZ GOŁDYN / X X FIAT SC X S1400
44 45 KACPER SOBCZYK / X X NISSAN ALMERA X S1400
45 46 LAURA BILSKA / X X CITROEN SAXO BLACK&WHITE RALLY TEAM S1600